מרפאות להשכרה

השכרת מרפאות – מה זה אומר?

בשנים האחרונות, רופאים אנשי טיפול בתחום הרפואי הפנימו את היתרונות הגלומים במסגרת השכרת מרפאות. השכרת מרפאות כוללת בתוכה מגוון אפשרויות העומדות בפני השוכרים, ומהוות עבורם פתרון מיטבי. האפשרויות כוללות: השכרה  לשוכרים יחידים או לקבוצה (לדוגמה, צוות של רופאים בתחום מסוים המשלימים זה את זה) , השכרת חדר אחד או מספר חדרים ואפילו קומה שלמה, השכרה בתנאים הנקבעים על פי חוזה שכירות שנתי. הגמישות היא אחד היתרונות המרכזיים שעשויים להציע גופים המשכירים מרפאות, מכיוון שכך ניתן "לתפור" את האפשרות הטובה ביותר לשוכר.

למה משמשת המרפאה להשכרה?

מרפאות להשכרה הן מתחמים  וקליניקות המשמשים רופאים ומטפלים מתחומים שונים – רפואיים ופרא רפואיים.  במרפאה כזאת, הרופאים/המטפלים יכולים לקבל את מטופליהם, אם באופן פרטי ואם במסגרת ההסדרים שלהם עם קופות החולים, הביטוחים למיניהם ועוד. הערך המוסף שמרפאות רבות להשכרה מספקות הן השירותים והתנאים הנלווים. מרפאות להשכרה מוצעות כמבנים עצמאיים העומדים בפני עצמם או כחלק מקומפלקס רפואי נרחב, המספק את מגוון שירותיו לשוכרים.

 מרפאות להשכרה

מה כוללת מרפאה להשכרה?

מרפאה להשכרה יכולה, כאמור, לאגד בתוכה מספר קליניקות מאובזרות– ממש כמו מחלקה שלמה במרכז רפואי, לרבות קליניקות טיפול מרוהטות עם ציוד מחשבים, חדר המתנה, חדר ישיבות, חדר הרצאות ופרזנטציות, חדר מזכירות, מטבחון ועוד. לדוגמא אם מדובר במרפאה קרדיולוגית להשכרה, היא עשויה לכלול קליניקות טיפול של הקרדיולוגים וחדר בדיקות עם כל המכשור הספציפי לתחום. אם מדובר במרפאה אורתופדית היא תכלול גם חדר גבס וכו'.  אם מדובר במרפאה גינקולוגית היא תכלול מיטת טיפולים מתאימה, ציוד אולטרסאונד ועוד. כמו כן, מרפאות להשכרה כוללות לרוב גם תנאים ושירותים נלווים כגון: שירותי מזכירה רפואית, שירות קביעת תורים, ציוד מחשבים וחיבור ל- WIFI, צוות ניקיון הדואג לכך שהמרפאה תישאר נקייה ומצוחצחת מדי יום, שירותי חנייה ועוד. 

מה היתרונות של מרפאה להשכרה  במרכז רפואי?

מרפאות להשכרה הממוקמות בתוך מרכז רפואי גדול יותר, מאפשרות למשכירים ליהנות מכל היתרונות שמספק המרכז, וביניהם:

  • השתייכות לסביבה רפואית מגוונת, המאפשרת לרופאים ולמטפלים לשתף פעולה זה עם זה.
  • מתן מגוון שירותים תחת קורת גג אחת. לדוגמה: כאשר מטופל מסוים נדרש לבדיקות, הרבה יותר פשוט להפנות אותו למעבדה הרפואית או למכון רנטגן של המרכז, שם יוכל להיבדק ורופאיו יקבלו את תוצאות הבדיקה במהירות המרבית.
  • חשיפה למטופלים רבים יותר, הן בזכות הפרסום של המרכז המקצועי והן בזכות תנועת המטופלים הגבוהה המתקיימת בו.

כמובן שכאשר בוחרים לשכור מרפאה הממוקמת בתוך מרכז רפואי, יש לבחון פרמטרים שונים כגון: שעות הפעילות של המרכז, הצוות המנהל, איזה רופאים פועלים במרכז, באיזו רמה הוא מאויש, כיצד הוא מתוחזק איזה שירותים נלווים הוא מציע וכיו"ב.

למה כדאי לשים כאשר בוחרים מרפאה להשכרה?

כאשר בוחרים מרפאה להשכרה, יש לבחון היטב מספר נקודות חשובות, שעשויות להיות משמעותיות ביותר להמשך ההתקשרות ולאיכות הפעילות המקצועית. לפיכך, לפני שאתם שוכרים את המרפאה, בחנו היטב את הנתונים הבאים:

האם יש סטנדרט איכות במרפאה להשכרה ?

האם המרפאה מעוצבת ומתוחזקת כראוי? האם יש בה תנאי סניטציה הולמים? האם המקום משדר מכובדות, איכות ומקצועיות? בשורה התחתונה, מרפאה להשכרה מהווה פתרון אופטימלי לרופאים ומטפלים. עם זאת, יש לבחון בקפידה עד כמה המרפאה מתאימה לכם, והאם היא עולה בקנה אחד עם צרכיכם.

האם יש נגישות ונוחות במרפאה להשכרה?

 האם המרפאה ממוקמת באזור נגיש? האם ניתן להגיע אליה בקלות בתחבורה ציבורית או פרטית? האם היא מצוידת בחניה, בחניון או נמצאת באזור שיש בו אפשרויות חניה שונות? האם יש בה הסדרי נגישות לנכים?

קרבה לשירותים רפואיים במרפאה להשכרה

במרפאה להשכרה מומלץ לבדוק האם המרפאה ממוקמת בתוך מרכז רפואי או בסמוך לו? האם יש באזור מעבדות ומכונים לבדיקות רפואיות? האם יש באזור בית מרקחת?

מהם תנאי והסדרי השכירות של המרפאה להשכרה?  

מה גובה חוזה השכירות או סכום ההשכרה על בסיס שעתי/יומי? האם ישנה גמישות בתנאי ההשכרה של המרפאה? מה כוללים תנאי הביטול ומחויבויות השוכר להשכרת המרפאה? מה גובה תשלום הארנונה, החשמל והמים ומי עתיד לשאת בהם להשכרת המרפאה?

מה כוללים שירותי המרפאה?

איזה שירותים מספקת המרפאה להשכרה? האם יש בה שירותים שמתאימים לכם? האם תצטרכו לשכור על חשבונכם שירותים אחרים?

מרכז הרפואי מדיקל השרון, מרפאות להשכרה בשרון

למרכז הרפואי מדיקל השרון בכפר סבא, מגוון של מרפאות להשכרה בשרון. המרפאות רחבות נוחות מעוצבות ברמה אדריכלית גבוהה. המרפאות להשכרה  מעוצבות ומשרות אווירה מקצועית ונעימה, המרפאות כוללות מזגנים, חיבור לאינטרנט, מדפסות חדרים מאובזרים, שירותי  מזכירות קביעת תורים, גישה נוחה לנכים, שירותי נכים מים קרים. המרפאה להשכרה בשרון הינה במחירים נוחים המאפשרים יוקרתיות וחדשנות רפואית גם יחד .

לפרטים ולתיאום בכל הקשור לקליניקות להשכרה, אנו נשמח לעמוד לרשותך  

0505-844434 | 09-7909000

 

ituran_refue