הרופאים שלנו

 פסיכולוגית שיקומית

אודות

אורלי פקר, פסיכולוגית שיקומית מומחית , בעלת תואר ראשון במדעי המוח ותואר שני בפסיכולוגיה שיקומית. בעלת ניסיון בטיפול פרטני וקבוצתי - טיפול ממוקד, טיפול קוגניטיבי התנהגותי וכן טיפול ארוך טווח.

את התמחותי כפסיכולוגית שיקומית ביצעתי במרכז השיקום של בית החולים "תל השומר". עבדתי מספר שנים במחלקת שיקום אורטופדי וכן באשפוז יום שיקום כאב. המטופלים אותם פגשתי הביעו קשיים נפשיים כמו דיכאון, חרדה, אובדן, טראומה ועוד לצד קשיים פיזיים, מחלות ומצבים רפואיים אקוטיים וכרוניים, תסמונות שונות כמו פיברומיאלגיהכאב כרוני וכדו'.

כיום אני עובדת כפסיכולוגית במרכז הישראלי להתמכרויות וכן בקליניקה פרטית.

אני זוכה ללוות את מטופלי בנקודות משמעותיות בחייהם, להוות עבורם גורם מכיל, תומך ויחד עם זאת אמצעי לחזרה לחיים אישיים, משפחתיים חברתיים ותעסוקתיים בעלי ערך.

החיים מציבים בפנינו אתגרים רבים. כולנו זקוקים לליווי, תמיכה והכלה. כפסיכולוגית שיקומית אני מאמינה בחשיבות של הקשר הבין-אישי ובשימוש בכלים המקצועיים על מנת לסייע למטופל להתמודד בצורה יעילה וטובה עם המשברים אותם חווה. להפוך אותן לנקודות של צמיחה ולהתאים את הטיפול לצרכיו של המטופל.

 

אורלי פקר -  פסיכולוגית שיקומית מומחית

תחומי עיסוק

בעלת תואר ראשון במדעי המוח ותואר שני בפסיכולוגיה שיקומית. בעלת ניסיון בטיפול פרטני וקבוצתי - טיפול ממוקד, טיפול קוגניטיבי התנהגותי וכן טיפול ארוך טווח.

השכלה והשתלמויות

התמחות כפסיכולוגית שיקומית  במרכז השיקום של בית החולים "תל השומר".

כיום אני עובדת כפסיכולוגית במרכז הישראלי להתמכרויות וכן בקליניקה פרטית

ימי פעילות

שעות פעילות המשרד במדיקל השרון :

ימים א- ה 8:00-20:00

יום ו 8:00-13:00

פרטי התקשרות

לקביעת תור ליעוץ עם אורלי פקר, נא להתקשר למדיקל השרון 09-7909000

צור קשר
ituran_refue